Żarówka VECTA H15 12V 15/55W PGJ23T-1

35,00 zł

Dostępność: Wysyłka w 24h

Opis produktu

Żarówka VECTA H15 12V 15/55W

 

Dzięki wykorzystaniu szkła kwarcowego przy produkcji, żarówki firmy VECTA charakteryzują się bardzo wysoką trwałością i jakością, gdyż przez cały okres pracy żarówki ilość i jakość emitowanego światła nie ulega zmianie.

Przeciętna żywotność żarówki to około 3000 godzin pracy, co stawia żarówki firmy VECTA na tym samym poziomie jakościowym co produkty takich marek jak Tungsram czy Narva.

Żarówka H15 15/55W posiada dwa włókna, z czego moc znamionowa jednego włókna wynosi 15W a drugiego 55W. Jest ona montowana w samochodach osobowych do:

- świateł drogowych

- świateł mijania

- świateł przeciwmgielnych

 

Parametry techniczne:

Oznaczenie: H15

Moc: 15/55W

Napięcie: 12V

Trzonek: PGJ23T-1

Homologacja: tak

Barwa szkła: bezbarwna

 

Podana cena dotyczy jednej żarówki.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, odpowiemy na każde pytanie.

 

  • Gwarancja zadowolenia

Jesteśmy sprawdzonym i uczciwym sprzedawcą z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie oferowane przez nas przedmioty są fabrycznie nowe i pochodzą od producenta lub polskiego dystrybutora. Każdy z oferowanych przedmiotów objęty jest gwarancją.
Możliwy jest odbiór osobisty, zapraszany do naszej siedziby przy ulicy Janickiego 34 (garaż 9) w Szczecinie. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, z chęcią odpowiemy na każde pytanie.
  • Kontakt

motostylizacja.pl

ul. Janickiego 34 garaż 9

71-682 Szczecin

sklep@motostylizacja.pl